شيمي بازار مرکزی واردات اقتصادی وارداتی

شيمي: بازار مرکزی واردات اقتصادی وارداتی بانک مرکزی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی واشنگتن از عوض کردن قوانین آلمان جهت ممانعت از انتقال پول به کشور عزیزمان ایران استقبال کرد

سفیر آمریکا در آلمان با استقبال از خبر انتشار یافته در رسانه‌ها مبنی بر اقدام برلین جهت عوض کردن قوانین پولی در آلمان جهت ممانعت از انتقال پول به کشور عزیزمان ا

واشنگتن از عوض کردن قوانین آلمان جهت ممانعت از انتقال پول به کشور عزیزمان ایران استقبال کرد

واشنگتن از عوض کردن قوانین آلمان جهت ممانعت از انتقال پول به کشور عزیزمان ایران استقبال کرد

عبارات مهم : آلمان

سفیر آمریکا در آلمان با استقبال از خبر انتشار یافته در رسانه ها مبنی بر اقدام برلین جهت عوض کردن قوانین پولی در آلمان جهت ممانعت از انتقال پول به کشور عزیزمان ایران استقبال کرد.

به گزارش فارس، سفیر آمریکا در آلمان که از وقت شروع به کارش، در حال ترساندن شرکت های آلمانی راجع به روابطشان با کشور عزیزمان ایران بوده هست، روز شنبه از دولت آلمان به علت تلاش جهت «متوقف کردن کارها ایران» تقدیر کرد.

«ریچارد گرنل» که از هجدهم اردیبهشت امسال کار خود را به عنوان سفیر آمریکا در آلمان شروع کرده، در تصویر العمل به خبر تلاش برلین جهت بلوکه کردن بخشی از دارایی های ایران، در توییتر نوشت: «این موضوعی بسیار مهم است و ما از شرکای آلمانی مان به خاطر اقدام جهت متوقف کردن فعالیت های کشور عزیزمان ایران سپاسگزاریم».

تشکر مقام آمریکایی از آلمان واکنشی است به گزارش روزنامه «وال استریت ژورنال» که ادعا کرده دولت آلمان در صدد تصویب قوانینی است که نقل و انتقال کلان پول به کشور عزیزمان ایران را ممنوع می کند.

طبق این گزارش نشانه از این کار، جلوگیری از انتقال 300 میلیون یورو پول نقد موجود در یکی از بانک های هامبورگ هست. چندی پیش مقامات آلمانی گفتند که کشور عزیزمان ایران برداشت این پول از حساب خود در بانک «ایران-اروپا» را خواستار شده است هست. (جزئیات بیشتر)

مقامات آمریکایی گفتند پیش نویس قانون تازه به گونه ای است که حتماً جلوی انتقال این ۳۰۰ میلیون یورو به کشور عزیزمان ایران را خواهد گرفت. بانک مرکزی آلمان، بدون اشاره به علت تصمیم خود جهت اعمال این تغییرات در قوانین پولی آلمان، اصل خبر عوض کردن قریب الوقوع قوانین را تأیید کرده هست. این قانون تازه از ۳ شهریور (۲۵ اوت) اجرایی می شود.

طبق ادعای رسانه آمریکایی، این عوض کردن در قوانین آلمان، نتیجه مستقیم لابی دولت آمریکا و هدفش، جلوگیری از انتقال پول به کشور عزیزمان ایران هست.

سفیر آمریکا در آلمان پیش از این بارها با مخاطب قرار دادن شرکت ها و بانک های آلمانی طرف مراوده با کشور عزیزمان ایران و تاکید بر لزوم قطع این ارتباط ها، به آنها راجع به تبعات نقض تحریم های واشنگتن هشدار داده است.

واشنگتن از عوض کردن قوانین آلمان جهت ممانعت از انتقال پول به کشور عزیزمان ایران استقبال کرد

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | انتقال | قوانین | آمریکا | استقبال | آمریکایی | انتقال پول | مقام آمریکایی | مقامات آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz