شيمي بازار مرکزی واردات اقتصادی وارداتی

شيمي: بازار مرکزی واردات اقتصادی وارداتی بانک مرکزی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این آماده‌سازی در ارزش استقلال نبود/ 2 بازیکن السدقراردادشان از کل تیم ما بالاتر است ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: این آماده‌سازی در ارزش استقلال نبود ولی در مجموع از عملکرد امشب بازیکنانم راضی هستم.

این آماده‌سازی در ارزش استقلال نبود/ 2 بازیکن السدقراردادشان از کل تیم ما بالاتر است ، شفر

شفر: این آماده سازی در ارزش استقلال نبود/ 2 بازیکن السدقراردادشان از کل تیم ما بالاتر است

عبارات مهم : ترکیه

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: این آماده سازی در ارزش استقلال نبود ولی در مجموع از عملکرد امشب بازیکنانم راضی هستم.

به گزارش فارس، وینفرد شفر بعد از مساوی یک بر یک برابر پیکان در نشست خبری گفت: خوشحالم که دوباره شما را در نشست می بینم. باید بگویم با وجود همه مشکلاتی که در چند هفته گذشته داشتیم اردوی تدارکاتی خوبی در ترکیه داشتیم ولی اخبار بدی از پایتخت کشور عزیزمان ایران می آمد و یک بازی دوستانه در آلمان منتفی شد که آن بازی با حضور هواداران انجام می شد لیکن ما در ترکیه بازی بدون هوادار بازی کردیم با این حال به بازیکنانم تبریک می گویم این نخستین بازی بود که انجام دادیم.

این آماده‌سازی در ارزش استقلال نبود/ 2 بازیکن السدقراردادشان از کل تیم ما بالاتر است ، شفر

* سال گذشته بازی سخت تری با پیکان داشتیم

وی ادامه داد: به تیمم تبریک می گویم پارسال بازی سخت تری با پیکان در پیکان شهر داشتیم و گلی که ابراهیمی زد ولی امروز هیچ توپی روی دروازه ما نیامد. ووریا غفوری هم به خاطر این تعویض شد که مدتی با ما تمرین نکرده بود سجاد آقایی هم مصدومیتی جزیی داشت که تعویض شد. به بازیکنان جوان تیم یعنی رضا اذری، صیادمنش و فرشاد محمدی مهر تبریک می گویم و خیلی خوشحالم که خوب بازی کردند. آنها بازیکنان جوان و آینده داری هستند باید با آنها صحبت کنیم مرتب با آنها کار کنیم تا بهتر و بهتر شوند. از دانشگر هم تقدیر می کنم که با وجود مصدومیت جزیی که داشت و به شرایط صددرصد نرسیده بود ولی خوب بازی کرد. فقط از ضربه ایستگاهی که آخر بازی آنگونه زده شد خوشحال نیستم می توانستیم آن ضربه را جور دیگر بزنیم و راه های بهتری جهت زدن آن ضربه وجود داشت ولی این مساله نیست از بزرگترهای تیم یعنی رحمتی، منتظری، خسرو حیدری و علی کریمی تقدیر می کنم که به جوانان کمک کردند.

* از هواداران به خاطر حمایتشان تقدیر می کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: این آماده‌سازی در ارزش استقلال نبود ولی در مجموع از عملکرد امشب بازیکنانم راضی هستم.

سرمربی استقلال با تقدیر از هواداران تیمش گفت: روز گذشته در نشست خبری قبل از بازی هم گفتم در صفحه شخصی خودم هم نوشتم که هواداران به ورزشگاه بیایند و به جوانان روحیه و انرژی بدهند که هواداران هم این کار را کردند و از آنها به خاطر حمایتشان تقدیر می کنم.

* آقایی قلم بند نداشت شاید فوتبالش تمام می شد

شفر با اشاره به بازیکنان خشن پیکان عنوان کرد: فصل گذشته در پیکانشهر روزبه چشمی شانس آورد که قلم پایش نشکست و در بازی برگشت تیام هم شانس آورد که مصدوم نشد.امروز هم سجاد اقایی اگر قلم بند نداشت ممکن بود استخوان پایش شکسته شود و فوتبالش تمام شود. در فوتبال اول از همه سلامت بازیکن مهم است وگرنه پرسشها دیگر مثل توپ و گل زدن در درجه دوم اهمیت هست. قلم بند آقایی تکه تکه شده است بود. تعجب می کنم که آیا داور کارت قرمز به بازیکن پیکان نداد ولی خدا را شکر می کنم که پای سجاد اقایی نشکست به هر حال بحث من درمورد داوری مسابقه نیست شاید او این صحنه را ندیده باشد.

* پاس آخر فقط مربوط به بازیکن صاحب توپ نیست

این آماده‌سازی در ارزش استقلال نبود/ 2 بازیکن السدقراردادشان از کل تیم ما بالاتر است ، شفر

سرمربی استقلال درمورد اینکه تیمش در بازی هجومی و دادن پاس های آخر مسئله دارد گفت: این بحث درست است این مسئله وجود دارد پاس آخر خیلی مهم ا ست ولی این پاس آخر فقط مربوط به بازیکن صاحب توپ نیست مهاجمی که آن جلو حضور دارد و وینگرهایی هم باید خوب حرکت کنند و موقعیت سازی کنند. دو توپ به صیادمنش رسید که یکی از آنها گل شد ولی داور اشتباه گرفت و ضربه دوم هم از کنار دروازه رفت. سخت است که بدون پاس دادن ببریم. مهاجمان هم باید خوب حرکت کنند.

*برای صیادمنش بهتر بود که از اول بازی نکند

وی افزود: جهت صیادمنش که بازیکن جوانی است بهتر بود که از اول بازی نکند لیکن او اگر دیرتر به میدان بیاید برایش بهتر است لیکن بازیکنان جوان باید با شرایط تیم عادت کنند. من بازیکنان مثل مهمت شول داشتم که آنها کم کم بازی کردند و سپس به تیم های بزرگتر رفتند و به تیم ملی آلمان رسیدند. دو توپ هم امروز به صیادمنش رسید که یکی اشتباه شد و یک شوت هم از کنار دروازه به بیرون رفت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: این آماده‌سازی در ارزش استقلال نبود ولی در مجموع از عملکرد امشب بازیکنانم راضی هستم.

*دو بازیکن السد که از اتلتیکو و کره آمدند قراردادشان از کل تیم ما بالاتر است

اودر پاسخ به این پرسش که آیا منتظر بازیکن تازه می مانید یا با همین نفرات به آسیا می روید گفت: من لیست تمام بازیکنانی که مدنظرم بود را به کلوب داده ام دیروز و پریروز صحبت کردم و مطمئنم که یکی دو بازیکن به ما اضافه می شود. می دانید که یکی دو بازیکن السد که از اتلتیکو و کره آمدند قراردادشان از کل تیم ما بالاتر هست.

این آماده‌سازی در ارزش استقلال نبود/ 2 بازیکن السدقراردادشان از کل تیم ما بالاتر است ، شفر

*این آماده سازی در ارزش استقلال نبود

وی در مورد بازی پیکان گفت: مطمئن نبودیم که شانس زیادی جهت این بازی داشته باشیم چون بازی تدارکاتی برابر هواداران خودمان نداشتیم و این آماده سازی در ارزش استقلال نبود ولی در مجموع از عملکرد امشب بازیکنانم راضی هستم.پیکان یک حمله هم روی دروازه ما نداشت و بازیکنان با تمام وجود بازی کردند. باید جهت بازی با ذوب آهن و السد خیلی بهتر عمل کنیم و هم سطح آنها باشیم.

*نیمکت هم خیلی مهم است ما فقط 11 بازیکن داخل زمین نیستیم

وی تاکید کرد: تیم ما فقط یازده بازیکن مهم که به داخل زمین می روند نیستند بلکه نیمکت هم خیلی مهم هست. ما در 20د قیقه آخر شانس های زیادی داشتیم و جهت گلزنی هم موقعیت ایجاد کردیم.

* شنیده ام که گفته اند استقلال تمریناتش را دیر شروع کرده است

وی عنوان کرد: مربی بدنسازی که در اردوی ترکیه حضور داشت خیلی خوب بود و امیدوارم کلوب شرایط او را فراهم کند. ما بعد از لیگ 5 هفته به بازیکنانمان استراحت دادیم چون فصل قبل از رده پانزدهم به سوم آمدیم و در جام حذفی قهرمان شدیم و به جمع چهار تیم آسیا هم رسیدیم واقعا بازیکنان خسته بودند ولی در همان تعطیلات هم برنامه داشتند. اردوی ترکیه خیلی خوب بود و توانستیم در ارتفاع اوج تمرین کنیم.

سرمربی استقلال گفت: شنیده ام گفته اند استقلال تمریناتش را دیر شروع کرده و دیر به اردوی ترکیه رفت ولی باید بگویم من 30 سال است مربی هستم و می دانم چه کار می کنم.

*فتحی گفته این هفته مرتضی تبریزی را جذب می کنیم

وی در مورد اوضاع جذب بازیکن گفت: جلسات زیادی با کلوب داشته ایم و آقای فتحی گفته که این هفته مرتضی تبریزی را جذب می کنیم و از این بابت خوشحالم و کلوب عالی ترین اقدام ها را جهت جذب بازیکن می کنند.

* تصویر العمل منفی شفر به یک سوال!

سرمربی استقلال در پاسخ به پرسش خبرنگار واحد مرکزی خبر که گفته بود یک سایت خارجی مدل موی شما را یکی از جالب ترین مدل موهای فوتبال دانسته ، با خنده گفت: مثل اینکه تو از مدل موی من خیلی خوشت می آید! این پرسش چه ربطی به فوتبال دارد.

واژه های کلیدی: ترکیه | بازیکن | استقلال | بازیکنان | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz